Vítejte na mém webu! Jsem profesionální fotograf Daniel Ulrich a focení je můj život, ve kterém jsem našel něco smysluplného tvořit a dělat tak radost nejen sobě, ale hlavně i Vám, kteří se rádi nechají zvěčnit.

Fotím portréty lidí, baví mě focení rodin a hlavně dětí, kteří dokážou být na fotce naprosto bezprostřední. Sázím na přirozenost, jelikož jsem přesvědčen, že na fotce musí být vystiženy hlavně nějaké emoce a aby fotka připomínala nějaké životní období ve kterém se zrovna nacházíte.

Moje specializace je na fotoreporty, zejména sportovní. Mám zkušenosti z focení z utkáních FC Viktorie Plzeň, České reprezentace, německé Bundesligy(Hertha Berlín, Freiburg), Bělehradské derby(Partizan – Zvezda), Evropské ligy(Záhřeb, Vídeň, Sportning Lisabon, Luzern, AS Řím…) a Ligy Mistrů(Real Madrid, CSKA Moskva, AS Řím…). Těší mě i spolupráci na každoroční akci Srdcovka na Čišu, fotím pro FC Viktoria Plzeň a Kolo pro život.

Jsem k dispozici 24 hodin denně, pokud zrovna nejsem na výletě se svojí rodinou. Mám rád přátelskou a neformální atmosféru, ať už během schůzky nebo i při samostatném focení.

Ceník

Vlnovka

Focení

od 180 Kč / foto – ceny jsou smluvní dle počtu fotek
* všechny retušované fotky jsou v elektronické podobě

Fotoreporty

600 Kč / hodina
* při focení reportu delší víc než 3 hodiny jsou ceny smluvní

Svatební fotografie

od 2 500 Kč

Produktové fotografie

350 Kč / foto

Nezávázná poptávka

Vlnovka

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo by jste rádi něco probrali, neváhejte mě kontaktovat. Budu rád i za případný váš feedback.

fb.com/DanielUlrichPhotography/